Ermeni

0
224

Şimdi,’’Ben Türk’üm!’’ diyenlere çok ama çok önemli bir iş düşüyor. Bu iş,(Ermenilerden özür diliyoruz) kampanyasına katılan her ismi bir kenara not etmek; vatan ve devlet düşmanı bu hâinleri listelemek… Onları unutmamak, unutturmamaktır. Bu küçücük fakat anlamı büyük işi yapamayanlar, bu ülkede ‘’Ben Türk’üm!’’ diye caka satmasınlar.

Kampanyaya katılanların arasında şarkıcı-türkücü bozuntuları da bulunuyor.’’Ben Türk’üm!’’ diyenlere sesleniyorum: sizlerin satın aldığı CD’lerin, DVD’lerin parasıyla adamım diye gezen bu hâinleri daha da zengin etmeye niyetli misiniz? Böylelerinin işkembesini daha da şişirmekten utanç duymuyor musunuz?

‘’Özürcü gayr-i Türkler’’in arasında gazeteci geçinenler de var. Hâlâ daha onların yazdığı paçavralara para verip almayı sürdürecek misiniz? Tiyatrolarına, filmlerine hâlâ gidecek ve onların haramla yoğrulmuş keselerini şuursuzca daha ne kadar dolduracaksınız? Bu ne biçim Türklük?

Şu andan îtibâren, bizim ölçümüz şudur:

ERMENİDEN ÖZÜR DİLEYEN, ERMENİDİR!

Ve hattâ –kimse kusûra bakmasın- (isteyen de istediği kadar kusûra bakabilir) söz konusu kampanyacı gürûha karşı adam gibi; Türk gibi tavır takınmayanlar da ERMENİNİN TA KENDİSİDİRLER.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin